تعمیر و سرویس پمپ خلا دستگاه شیردوش

سرویس و راه اندازی پمپ های وکیوم دستگاه شیردوش وست فالیا و روند شیردوش؛ تراشکاری پوسته پمپ خلا دستگاه شیردوش؛ تعویض فیبر، بلبرینگ و کاسه نمد پمپ خلا؛ یک سال گارانتی پس از سرویس پمپ خلا؛

توضیحات خدمت

یکی از قطعات اصلی دستگاه شیردوش که فروشندگان و سازندگان شیردوش های ثابت و حتی شیردوش های برقی سیار بر روی آن تاکید می کنند، مدل پمپ خلا، قدرت آن در تولید میزان خلا در دقیقه و ثابت بودن خلا تولیدی می باشد. هر چه پمپ وکیوم شیردوشی قوی تر باشد، قیمت دستگاه و توان آن بالاتر است و از طرف دیگر دامدار هزینه کمتری بابت سرویس، تعمیر و یا تعویض آن در آینده خواهد پرداخت. از طرف دیگر پمپ با کیفیت به معنی یکسان بودن شرایط دوشش دام و سلامت سیستم پستانی دام هاست. با این وجود با کیفیت ترین پمپ ها هم می بایست سالیانه سرویس شوند و نیز در صورت استفاده نادرست به سرعت کارایی خود را از دست می دهند.

سرعت حرکت روتور پمپ خلا شیردوشی، 1400 دور در دقیقه است. این سرعت بیانگر قدرت بالای این وسیله و از طرف دیگر آسیب پذیر بودن آن است. این پمپ ها در زمان کار کردن به شدت داغ هستند و پایین بودن کیفیت پوسته و نامناسب بودن آلیاژ پمپ مشکلات بسیاری را در زمان دوشش به وجود خواهد آورد. مواردی مانند:

  • ترک خوردن پوسته پمپ،
  • گیر کردن روتور به پوسته پمپ و حرکت نکردن آن در آب و هوای سرد زمستان،
  • نوسان تولید خلا و
  •  استهلاک بالای پمپ خلا

که صرفا به علت بی تعهدی فروشنده و به منظور کاهش قیمت پمپ خلا، گریبانگیر دامدار و اختلال در شیردوشی او می شود.

خروجی هوای پمپ در زمان کارکرد دستگاه، به شدت داغ می شود. داغ شدن پمپ در طول زمان باعث دفرمه شدن دیواره آن و تغییر حالت از گرد به بیضی خواهد شد. هر چه جنس پوسته پمپ ضعیف تر باشد، این تغییر زودتر رخ خواهد داد و دامدار زودتر مجبور به سرویس پمپ خلا شیردوشی خود خواهد شد.

سیلندر پمپ در حالت عادی گرد و صیقلی است و همانطور که گفته شد در اثر گرمای شدید در زمان کار کردن، تغییر شکل می دهد و حالت بیضی به خود می گیرد. لطفا توجه داشته باشید که عبارت بیضی شدن صرفا به منظور درک بهتر از تغییر شکل پوسته است. در واقع این تغییر شکل با چشم قابل تشخیص نیست.

همانطور که می دانید ایجاد خلا با چرخش روتور ایجاد می شود. به این صورت که فاصله بسیار کم فیبرهای تعبیه شده بر روی روتور با دیواره پمپ، هوا را به بیرون میراند. پس اگر فاصله فیبرها با پوسته پمپ از حالت استاندارد بیشتر و یا کمتر شود، پمپ به خوبی عمل نمی کند و کاهش راندمان پمپ و کاهش تولید خلا مورد نیاز برای دوشش را به دنبال خواهد داشت.

شرکت تیردی کالا | فروش دستگاه شیردوش و پلاک گوش |
[تهران]
  • نوع فعالیت: عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : دستگاه شیردوش بز، دستگاه شیردوش شتر، دستگاه شیردوش گاو، دستگاه شیردوش گوسفند، پلاک گوش گاو، شماره گوش گوسفند، پلاک پا شترمرغ، شماره گوش بز، فروش لاینر شیردوشی، فروش شیلنگ شیردوشی، تعمیر و سرویس پمپ خلا، دستگاه شیردوش برقی، فروش تجهیزات شیردوش وستفالیا، ماژیک شماره گوش، پنس های پلاک زنی، شیردوش سیار
  • تلفن: 021-55435469، 021-55436282، 021-55437559